Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27180 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Eurec-prace.cz – aktuálně 27180 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Europasta SE
 
místo
Olomoucký kraj - Olomouc - Litovel
 
mzda
27 000 - 37 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Pracoviště: divize Adriana, Tři Dvory 97, 784 01 Litovel. Požadujeme: SŠ vzdělání, praxe minimálně 2 roky, zkušenost s vedením kolektivu nejméně 30 zaměstnanců, proaktivita, znalost práce na PC, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, přirozenou autoritu, systémový přístup. Nabízíme: nástupní mzda 27 000 Kč, finanční růst po zaučení a další růst po získání dalších dovedností až do výše 37 000 Kč, firma rodinného typu a moderní pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity: závodní kantýna, stravenky, 25 dní dovolené, penzijní připojištění, těstoviny pro zaměstnance, finanční odměny za zlepšovací návrhy, možnost seberealizace, osobní a profesní růst, výkonnostní prémie a osobní hodnocení nad rámec normy, perspektivu a zázemí společnosti úspěšné na evropském trhu, největší výrobce těstovin v ČR. Třísměnný provoz: pondělí - pátek, pracovní doba 7,5 hod./den. Životopisy zasílejte POUZE na email olga.kadlcikova@europasta.eu nebo tel. kontakt na čísle: 725 930 948.
Třísměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Europasta SE
Olga Kadlčíková
E-mail: olga.kadlcikova@europasta.eu
Telefon: +420 725 930 948

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.