Obchodní referenti - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Obchodní referenti

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
ELFETEX, spol. s r.o.
 
místo
Karlovarský kraj - Cheb - Mariánské Lázně
 
mzda
18 000 - 23 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Tepelská 137, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: denní komunikace se zákazníky a dodavateli, zpracovávání nabídek a zakázek pro zákazníky, dohled nad řešením reklamací a stížností zákazníků, aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti, komunikace s dodavateli, vyřizování potřeb a přání našich zákazníků k jejich plné spokojenosti. Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou (v oboru elektro výhodou), praxe v oboru prodeje elektroinstalačního materiálu velkou výhodou, komunikační a vyjednávací dovednosti, zodpovědnost a pečlivost, znalost práce na PC (MS Office), zájem a chuť se dále vzdělávat a učit se novým věcem. Nabízíme: bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, firemní akce, 13. plat. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

ELFETEX, spol. s r.o.
Stanislava Santová
Tepelská
E-mail: ssantova@elfetex.cz
Telefon: +420 731 686 448

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.