Řidiči vysokozdvižných vozíků - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Řidiči vysokozdvižných vozíků

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
 
místo
Olomoucký kraj - Šumperk - Mohelnice
 
mzda
od 110 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy. Doba uričtá 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce. CO VÁS ČEKÁ: - manipulace a přeprava materiálu - zásobování výrobních linek materiálem - vychystávání materiálu dle objednávek - práce se skenerem - balenívýrobků - zadávání dat do interního systému JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT: - praxe na pozici řidiče VZV - zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost - minimálně SOU vzdělání (vyučen) - dobrý zdravotní stav VÝHODOU BUDE, POKUD BUDETE UMĚT: - znalost práce se systémem SAP - platný průkaz VZV - možnost zajištění obnovení propadlých průkazů! - ŘP sk. "B" vítán ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - mzda 110,-- Kč/hod. + příplatky - práce na HPP - možnost ubytování ZDARMA!!! Doprava z ubytovny na pracoviště a zpět!!! - nepřetržitý provoz - 12-ti hodinové směny KONTAKT: telefonicky Po-Pá od 8-16:00 hod., e-mailem.
Třísměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Kontakt

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Kateřina Balysová
E-mail: katerina.balysova@lepsiprace.cz
Telefon: +420 733 694 974

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.