Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
RUBENA a. s.
 
místo
Královéhradecký kraj - Náchod - Náchod
 
mzda
od 29 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá. Nástup dle dohody. Místo výkonu práce Náchod. Místo je vhodné i pro absolventy Náplň práce: provádění preventivních kontrol pracoviště, provádění školení BOZP, kategorizace prací, analýza, prevence a hodnocení rizik (po absolvování zkoušky) a návrh opatření k jejich odstranění nebo minimalizaci, kontrola dodržování bezpečnostních předpisů a norem BOZP, šetření příčin pracovních úrazů, jednání s úřady aj. Požadavky: SŠ/VŠ se zaměřením na bezpečnost práce, znalost OHSAS 18001:2010, znalost normy EN ČSN 12 100 - 1, pokročilá znalost AJ, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, flexibilita, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti. Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, mobilní telefon, možnost osobního rozvoje. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personal@rubena.cgs.cz.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

RUBENA a. s.
Iva Smutníková
Českých bratří
E-mail: rubena.personal@trelleborg.com
Telefon: +420 495 753 344

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.