Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organiz
 
místo
Vysočina - Třebíč - Náměšť nad Oslavou
 
mzda
20 000 - 28 500 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.1.2018
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

- Zajištění provozu ambulantní služby dle §46 zákona 108/2006o soc. službách a §12 prováděcí přihlášky (zpracovávání metodik a standardů kvality, organizování a zajišťování základní výchovné nepedagogické činnosti v rámci denního stacionáře, provádění prací souvisejících s přípravou těchto procesů, plánování průběhu poskytování sociální služby včetně jejího hodnocení, zajištění provozu denního stacionáře, vedení zaměstnanců-vzdělávaní zaměstnanců a odměňování Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Vhodné i pro OZP a absolventy. Požadavky: - Vysokoškolské, vyšší odborné vzdělání se zaměřením na sociální péči - Vysokoškolské vzdělání humanitního směru a kurz pracovníka v sociálních službách - Trestní a zdravotní bezúhonnost - Orientace v zákoně č.108/2006 Sb. o sociálních službách a vyhlášce č. 505/2006 Sb. - Orientace v problematice péče o lidi s mentálním postižením - Dobré organizační schopnosti - Dobré komunikační schopnosti - Samostatnost, empatie, iniciativa, časová flexibilita - Schopnost týmové práce - Znalost práce na PC - Oprávnění k řízení motorového vozidla sk. B (aktivní řidič) - Více na www.domovbezzamku.cz Zaměstnanecké výhody: - 10. platová třída + příplatek za vedení II. stupně - Příjemné pracovní prostředí - Možnost dalšího vzdělávání - Příspěvek na stravu - 5 týdnů dovolené
Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organiz
Jana Osobová
E-mail: mzdy@domovbz.cz
Telefon: +420 604 291 267

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.