Ostatní specialisté v oblasti sociální práce - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Společnost Mana, o.p.s.
 
místo
Olomoucký kraj - Olomouc - Olomouc
 
mzda
od 6 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Pracoviště: Dolní náměstí č.p. 15/51, Olomouc. Společnost Mana, o.p.s. hledá do projektu zaměstnanosti DAIDALOS spolupracovníka/ci s vlastní zkušeností s duševním onemocněním z okruhu psychóz či bipolární afektivní poruchy. Náplň práce peer konzultanta: - předávat dále své životní zkušenosti zájemcům o projekt pomocí svého životního příběhu - pomáhat při komunikaci s potencionálními zájemci v projektu díky vlastní zkušenosti - provázet zájemce projektu v jednotlivých etapách - sdílet svoji vlastní zkušenost a dobrou praxi - motivovat zájemce projektu, spolupracovat při skupinových aktivitách a svépomocných skupinách - zprostředkování osobní zkušenosti ostatním kolegům - pochopení prožitků osob s duševním onemocněním, jejich obav, rizik, bariér… Požadavky: - vlastní zkušenost s duševním onemocněním z okruhu psychóz nebo bipolární afektivní poruchy, zkušenost s hospitalizací - stabilizovaný zdravotní stav - schopnost pracovat v týmu - schopnost naslouchat, komunikovat a navazovat vztahy - schopnost a ochota mluvit o své zkušenosti s duševním onemocněním - trestní bezúhonnost Nabízíme: - roční smlouvu na DPČ (s možností další spolupráce) - flexibilní pracovní doba - rozsah práce max. 12 hodin týdně - zázemí neziskové organizace s tradicí práce s osobami s duševním onemocněním Zájemci o tuto pozici prosím posílejte svůj životopis a motivační dopis POUZE do 30.10.2017 na výše uvedenou mailovou adresu.
Jednosměnný provoz

Kontakt

Společnost Mana, o.p.s.
Kristýna Jurášová
Dolní náměstí
E-mail: jurasova@manaol.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.