Ostatní technici elektronici - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní technici elektronici

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
BEA centrum Olomouc s.r.o.
 
místo
Olomoucký kraj - Olomouc - Olomouc
 
mzda
17 000 - 19 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1. Olomouc. Pracovní náplň: - příprava a obsluha audiovizuální a prezentační techniky v kongresových sálech - zapojení ozvučení, mikrofonů, nastavení základních korekcí zvuku - instalace a zapojení projekční techniky (připojení dataprojektoru a počítače) - práce s informačními technologiemi pro odbavení obrazu a zvuku - technická podpora IT (podpora zaměstnancům a klientům při potížích typu "nefunguje mi internet", "nemohu se připojit k WIFI", "nemohu tisknout", "zamrzl mi PC", "nejde mi telefon" apod.) Požadavky: - zkušenost s prezentační technikou - zkušenost s ozvučovací technikou - schopnost samostatného zvučení mluveného slova - všeobecný technický přehled a zájem v oboru - výhodou zkušenosti se střihem videa (Sony Vegas) - obecný rozhled v oblasti IT (HW i SW) - vysoká znalost OS Windows - znalosti MS Office (zejména PowerPoint) - základní znalosti sítí LAN - vzdělání min. SŠ s maturitou (vhodné i pro absolventy) - výborné komunikační dovednosti - anglický jazyk - časová flexibilita - stresová odolnost, spolehlivost, odpovědnost, pečlivost, vysoká samostatnost Nabízíme: - plný pracovní úvazek v prosperující firmě, pružná pracovní doba, základní pracovní doba je od 9:00 do 14:00 hodin. - práci s moderními AV technologiemi - získávání nových zkušeností - práci v kolektivu - firemní benefity (stravenky, fitness, kolárna, parkování) - platové ohodnocení dle zkušeností - mzdu dohodou (uvedená mzda je pouze orientační) První kontakt je možný POUZE e-mailem.
Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - Windows

Kontakt

BEA centrum Olomouc s.r.o.
Monika Slovaková
tř. Kosmonautů
E-mail: kariera@rco.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.