Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29362 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Eurec-prace.cz – aktuálně 29362 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Quality Brands, s.r.o.
 
místo
Olomoucký kraj - Olomouc - Olomouc
 
mzda
13 600 - 28 800 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

Pracoviště: Pavelčákova č.p. 8/7, Olomouc. ČESKÁ SPOŘITELNA - péče o stávající zákazníky - zvýhodňování služeb stálým zákazníkům - evidence objednávek, drobná administrativa - samostatné vedení telefonických hovorů a péče o zákazníka - optimalizace služeb a tah na branku Zaměstnanecké výhody: - neomezeně a zdarma horké nápoje (káva, čokoláda, čaj) - multisport karta s možnosti využití po celé ČR - hodinové příplatky za prodejní výsledky - individuální projektové motivační odměny - firemní i mimofiremní akce a večírky Nabízíme: - proplacené odborné školení pro Váš osobní i kariérní růst - práci na plný i zkrácený úvazek (6h, 7h denně) - fixní mzda, navýšení po 3 měsících spolupráce - progresivní bonusový systém (až 18.000,- výkonnostní bonus) - smlouva na dobu neurčitou - pevný výplatní termín - moderní prostřední s relaxační zónou - dlouhodobou a spolehlivou spolupráce Vhodné i pro OZZ, absolventy. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Quality Brands, s.r.o.
Helena Kristová
Pavelčákova
E-mail: olomouc@qualitybrands.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.