Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Fakultní nemocnice Olomouc
 
místo
Olomoucký kraj - Olomouc - Olomouc
 
mzda
14 000 - 20 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

Místo výkonu práce: I. P. Pavlova 185/6, Olomouc. Požadavky: - minimálně základní vzdělání, - dobrý zdravotní stav, - samostatnost, spolehlivost, důslednost, - potravinářský průkaz, - zdravotní způsobilost a bezúhonnost. Hlavní pracovní činností: - Analyzuje stavy a kvalitu zásob a provádí opatření k minimalizaci zásob, - Připravuje podklady pro objednávání potravin včetně harmonogramu dodávek a předává je k dalšímu zpracování referentkám STRAV, - Organizuje a odpovídá za správný příjem (i SW), skladování, ošetřování a výdej zboží a surovin ve skladu potravin, - Odpovídá za skladovou evidenci v SW Anete, modul sklady, - Odpovídá za správné uložení zboží v příslušných skladech za předepsaných podmínek, odpovídá za skladovací podmínky a stav skladového zboží, sleduje záruční doby, o případných nedostatcích informuje nadřízeného a provádí opatření k jejich odstranění, - Provádí inventarizaci zásob včetně předepsané evidence, - Likviduje faktury dle dodacích listů v SW Anete, - Spolupracuje při měsíčních závěrkách s EO, - Připravuje a vydává zboží dle výdejek, - Odpovídá za hospodaření s vratnými obaly, - Odpovídá za dodržování postupů dle systému HACCP a jeho evidenci na svém úseku, - Řeší s dodavateli případné neshody v kvalitě a kvantitě dodávek, - Podílí se na zpracování rozpisu směn na daném pracovišti, - Odpovídá za úklid, sanitaci a dezinfekci skladových prostor, evident. přidělených prostor STRAV - Hlásí svému nadřízenému případné závady a nedostatky související s výkonem své praxe Nabízíme: - konkurenceschopné finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené, - 3 dny nenárokového zdravotního placeného volna, - příspěvek na stravování, - perspektivní zaměstnání v příjemném prostředí K písemné žádosti je třeba doložit: profesní životopis, fotokopii výpisu z rejstříku trestů. Písemné přihlášky je třeba doručit na adresu Personální úsek FNOL, Bc. Markéta Žylová, I. P. Pavlova 185/6, 779 00 Olomouc nebo e-mail: marketa.zylova@fnol.cz.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Jiné

Kontakt

Fakultní nemocnice Olomouc
Markéta Žylová
I. P. Pavlova
E-mail: marketa.zylova@fnol.cz
Telefon: +420 588 442 326

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.