Asistenti pedagogů - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Asistenti pedagogů

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Statutární město Ostrava
 
místo
Moravskoslezký kraj - Ostrava - Ostrava
 
mzda
18 000 - 22 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Území statutárního města Ostravy - jednotlivé školy a školská zařízení V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail. Školní asistent/ka není pedagogický pracovník. Poskytuje nepedagogickou podporu přímo rodinám. Zprostředkovává komunikaci mezi komunitou, rodinou, školou. Vytváří aktivity podporující pravidelnou docházku žáků. Pomáhá při realizaci a rozvoji mimoškolních, volnočasových aktivit. Podmínkou pro výkon funkce školního asistenta je splnění stejných kvalifikačních předpokladů, jako je u pozice asistent pedagoga v zákoně o pedagogických pracovnících. Požadavky: -Dobré komunikační schopnosti, samostatnost, vstřícnost -Praxe, vzdělání v oblasti sociálních služeb -Čistý trestní rejstřík Zaměstnanecké výhody: Stravenky, sociální fond, 5 týdnů dovolené.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Statutární město Ostrava
Lenka Polášková
Prokešovo náměstí
E-mail: lpolaskova@ostrava.cz
Telefon: +420 599 443 118

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.