Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
RSBP spol. s r.o.
 
místo
Moravskoslezký kraj - Ostrava - Ostrava
 
mzda
19 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Místo výkonu Ostrava, Pikartská 1337/7 Kontakt: mailem, telefonicky Pracovní náplň: - tvorba technické dokumentace v oblasti kvality - stanovení pravidel kvality pro výrobu - zavádění nových produktů do výroby - řešení zákaznických neshod - provádění interních a externích auditů - tvorba a aktualizace předpisů v oblasti kvality Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe se zaměřením na jakost - znalost systému řízení dle ISO 9001 - orientaci v principech certifikace výrobků a v posuzování shody výrobků - znalost angličtiny slovem i písmem (denní komunikace) - ŘP skupiny B - praxe min. 2 roky Nabízíme: - zázemí prosperující společnosti - zajímavou samostatnou práci - odpovídající platové ohodnocení - zvyšování kvalifikace Nástup možný ihned.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

RSBP spol. s r.o.
Tomáš Wyka
Pikartská
E-mail: rsbp@rsbp.cz
Telefon: +420 596 252 170

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.