Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Flash Steel Power, a.s.
 
místo
Moravskoslezký kraj - Ostrava - Ostrava
 
mzda
22 000 - 27 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Martinovská č.p. 3168/48, Ostrava Své životopisy zasílejte na e-mail: prace@flashsteel.cz Vybraní uchazeči/ky budou kontaktováni telefonicky. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do jednoho týdne od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči. Vzdělání: -SŠ + 2 roky praxe -ÚSO + 3 roky praxe Požadované dovednosti a znalosti: -Čtení technické dokumentace -Měření posuvnými měřítky -Základní znalost technických materiálů a jejich vlastností -Práce s PC, vč. tabulkových, textových editorů a internetu -Pasivní znalost jazyka na úrovni základní (A1) - angličtina -Základní znalost a dovednost metod destruktivního zkoušení materiálu DT i NDT -Znalost a dovednost nedestruktivních metod zkoušení materiálů - VT,PT,MT nejlépe s certifikáty -Základní znalost systému řízení kvality dle ISO 9001 -Práce s měřidly a kalibrace měřidel Pracovní náplň: -Kontrolovat správnost a úplnost průvodní technické dokumentace od dodavatele -Kontrolovat základní materiál a svary VT,MT,PT -Koordinovat činnost při řízení neshodných výrobků -Koordinovat činnost při vzorkovém řízení polotovarů -Koordinovat činnost při realizování NDT -Zpracovávat hlášení o neshodě, zprávy o vzorkovém řízení polotovarů, záznamy o realizovaných kontrolách a podklady pro nákupní reklamace -Sledovat průběh zjištěných neshod -Ověřovat chemické složení materiálu -Zajišťovat provádění NDT kontrol externími organizacemi -Kontrolovat správnost realizovaných operací svařování, navařování a tepelného zpracování -Kontrolovat dodržování výrobních a montážních postupů -Provádět měření rozměrů, jakosti opracování a dalších požadavků vyplývajících z technické dokumentace nebo plánů zjištění jakosti -Kontrolovat kvalitu nátěrů a průběh tlakových zkoušek -Kontrolovat balení a konzervaci výrobků před nátěrem Nabízíme: -Zodpovědnou a zajímavou pracovní náplň -Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků -Firemní bonusy - stravenky, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné firemní telefonní tarify, multisport karta -Mzda: základ 22.000 Kč + prémie 20% -Nástup IHNED
Jednosměnný provoz

Kontakt

Flash Steel Power, a.s.
Tereza Lazarová
Martinovská
E-mail: prace@flashsteel.cz
Telefon: +420 702 154 287

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.