Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Lift Install, s.r.o.
 
místo
Moravskoslezký kraj - Ostrava - Ostrava
 
mzda
od 12 500 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.12.2017
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Životopis s motivačním dopisem zašlete prosím na poslat email obchod@liftgroup.cz Informace o pracovním místě: Společnost Lift Install, s.r.o. vypisuje výběrové řízení na pozici Administrativní pracovník/ce. - vykonávání administrativních prací, - zajišťování činností v rámci svěřené agendy, - příprava podkladů, formálních dokumentů, - zpracování nabídek v rámci veřejných zakázek, - zpracování dokumentace k veřejným zakázkám. Požadujeme: - Zkušenosti s vedením administrativy, pečlivost, zodpovědnost, schopnost organizace práce, výborný písemný i mluvený projev, zkušenosti s fondy EU a veřejnými zakázkami.
Jednosměnný provoz

Kontakt

Lift Install, s.r.o.
Tamara Iskrytskaya
Teslova
E-mail: info@liftgroup.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.