Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
CSTfire s.r.o.
 
místo
Moravskoslezký kraj - Ostrava - Ostrava
 
mzda
20 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Ostrava Vítkovice Kontakt: emailem Náplň: - vyřizování běžné administrativní agendy, vyřizování telefonátů, pošta, archivování, datová schránka - podpora vedení společnosti (back office) - personální činnost - vystavování inzerce, zpracování životopisů, administrativa výběrových řízení, komunikace s ÚP - příprava podkladů pro účetní v programu Pohoda: - zpracování přijatých faktur, přijatých zálohových faktur, dobropisů, pokladních dokladů, cestovních příkazů, bankovní doklady - skladová evidence - příjem a výdej materiálu, výroba, inventura - příjem objednávek a následné zavádění dat do programu - evidence servisních prací u zákazníka (příprava podkladů pro fakturaci) - příprava podkladů pro zpracování mezd (zpracování docházky zaměstnanců v programu Alveno) - revize kotlů - komunikace se zákazníkem, zpracování podkladů do formuláře - organizování přepravy prostřednictvím přepravních společností + administrativa - aktualizace dat v tabulkách programu Excel - evidence BOZP Požadujeme: - komunikativní znalost anglického jazyka (další světový jazyk výhodou) - předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou - dobrá znalost Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) - vzdělání středoškolské s maturitou - ekonomické zaměření - znalost ekonomického systému "Pohoda" výhodou - flexibilita - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič Nabízíme: - zaměstnání na hlavní pracovní poměr - nástup možný ihned - nástupní plat odpovídající zkušenostem a dovednostem - zajímavou a různorodou práci v perspektivním oboru - zázemí dynamicky se rozvíjející firmy - dobrá dostupnost MHD V případě zájmu své strukturované životopisy zasílejte na office@cstfire.com
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

CSTfire s.r.o.
Denisa Chromíková
Výstavní
E-mail: office@cstfire.com

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.