Hlavní účetní - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Hlavní účetní

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
ALYTE, spol. s r.o.
 
místo
Pardubický kraj - Pardubice - Pardubice
 
mzda
od 13 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Místo výkonu práce Pardubice. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený od 25 hodin týdně a dále dle dohody. Mzda od 13000,- Kč dle znalostí a praxe. Komplexní zpracování účetní agendy pro více subjektů v souladu s platnými předpisy včetně poradenství pro klienty a související administrativní činnosti. Požadavky: SŠ ekonomického směru, znalost komplexního zpracování podvojného účetnictví a daňové evidence, orientace v oblasti daní, praxi v oboru minimálně 2 roky. Orientace v ČR legislativě, zodpovědný přístup, samostatné uvažování, schopnost profesionální komunikace, zájem učit se novým věcem, počítačové dovednosti na dobré uživatelské úrovni. Znalost zpracování mezd a ŘP skupiny B výhodou. První kontakt telefonicky (od 9:00 do 16:00), e-mailem nebo osobně - Jana Palacha 288, Pardubice od 9 - 16 h, po telefonické domluvě.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

ALYTE, spol. s r.o.
Jaroslava Dostálová
Jana Palacha
E-mail: j.dostalova@alyte.eu
Telefon: +420 777 165 130

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.