Obsluha zařízení na zpracování sběrných surovin (kromě kovového odpadu) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27695 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Obsluha zařízení na zpracování sběrných surovin (kromě kovového odpadu)

Eurec-prace.cz – aktuálně 27695 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Marius Pedersen a.s.
 
místo
Pardubický kraj - Pardubice - Pardubice
 
mzda
od 73 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

Místo výkonu práce Černá za Bory. Požadujeme: - výborný zdravotní stav - samostatný, aktivní a zodpovědný přístup k práci - práci v nepřetržitém provozu - strojní průkaz výhodou Nabízíme: - jistotu stabilní firmy - dlouhodobý pracovní poměr - rozšíření kvalifikace - kurz řidiče vysokozdvižných vozíků - vícesložkovou mzdu s motivačními příplatky - nástup možný ihned Náplň práce: - manipulace s druhotnými surovinami První kontakt telefonicky (8:00 - 14:00 hod.) nebo e-mailem.
Nepřetržitý provoz

Kontakt

Marius Pedersen a.s.
Pavel Valouch
Dělnická
E-mail: pavel.valouch@mariuspedersen.cz
Telefon: +420 466 053 866

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.