Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Eurec-prace.cz – aktuálně 27521 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
 
místo
Pardubický kraj - Pardubice - Pardubice
 
mzda
od 12 500 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Komenského 432, Pardubice. Nástup možný IHNED. Pracovní úvazek zkrácený 20 hodin týdně. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok, s možností na dobu neurčitou. Pracovní náplň: aktivní vyhledávání a rozvíjení obchodních aktivit s novými partnery, především v oblasti knihařských a tiskařských prací, schopnost týmové práce, podílení se na firemní strategii a spolupráci, prezentace společnosti navenek. Požadujeme: SŠ vzdělání - odbornost zaměřená na práci s veřejností, manažerské zkušenosti, praxe vítána, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, odpovědnost, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita, ŘP skupiny B, organizační talent, uživatelská znalost práce na PC. Dále zkušenosti s psaním projektů a fundraisingem. Upřednostníme pracovní zkušenosti z neziskové sféry nebo s vedením menší firmy. Nabízíme: Příjemné, moderní pracovní prostředí a ohodnocení odpovídající pracovní pozici a danému pracovnímu úvazku a kreativní pracovní činnost. Strukturovaný životopis s motivačním dopisem posílejte na e-mail: spurna@svitani.cz do 28.02.2017.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
Michaela Spurná
Komenského
E-mail: spurna@svitani.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.