Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní specialisté v oblasti účetnictví

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Univerzita Pardubice
 
místo
Pardubický kraj - Pardubice - Pardubice
 
mzda
20 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

SAMOSTATNÝ FINANČNÍ REFERENT/KA Charakteristika práce: o řešení pojistných událostí Univerzity Pardubice, styk a komunikace s pojišťovnou o agenda smluvních vztahů související s pojištěním Univerzity Pardubice o agenda a zpracování silniční daně o agenda a zpracování zahraničních cestovních příkazů o zástup za pokladní v době její nepřítomnosti Požadujeme: o vysokoškolské/středoškolské vzdělání ekonomického zaměření o znalost daňové a účetní legislativy, podvojného účetnictví o orientace v právních předpisech ČR o aktivní uživatelská znalost práce na PC podmínkou (MS Excel, MS Word) o anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou o trestní bezúhonnost (vybraný uchazeč doloží výpisem z rejstříku trestů) o komunikativní schopnosti, tvořivé myšlení, aktivní přístup o samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti o pečlivost, vytrvalost a smysl pro detail o ochotu cestovat a vzdělávat se Nabízíme: o zázemí silné stabilní organizace o motivující finanční ohodnocení o 6 týdnů dovolené, přátelské pracovní prostředí o sebevzdělání a možnost profesního růstu Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené Místo výkonu práce: Pardubice Nástup: 1. 10. 2017 nebo dle dohody - jedná se o zástup za mateřskou dovolenou, předpokládaná doba - minimálně 3 roky Přihlášky s přiloženým strukturovaným životopisem a kopií dokladu o dosaženém vzdělání zasílejte do 11. září 2017 elektronicky na adresu dagmar.drobnakubalik@upce.cz, případně písemně na adresu Univerzita Pardubice Ekonomický odbor Studentská 95 532 10 Pardubice Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi. KONTAKT: Ing. Dagmar Drobná Kubalík, 466 036 358, vedoucí ekonomického odboru
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Kontakt

Univerzita Pardubice
Dagmar Drobná Kubalík
Studentská
E-mail: dagmar.drobnakubalik@upce.cz
Telefon: +420 466 036 358

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.