Pomocní skladníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27695 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Pomocní skladníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 27695 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
A.C.in s.r.o.
 
místo
Pardubický kraj - Pardubice - Pardubice
 
mzda
17 000 - 21 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Místo výkonu práce Pardubice. Nástup možný IHNED. Náplň práce: - Zodpovědnost za svěřené vybavení - Příprava, realizace a úklid cateringových akcí - Zodpovědnost za vozový park firmy Požadujeme: - praxe na obdobné pozici - řidičský průkaz sk. B - PODMÍNKOU - manuální zručnost - časovou flexibilitu - flexibilní pracovní doba - zodpovědnost za svěřené vybavení - schopnost řídit tým lidí - schopnost učit se novým věcem - trestní bezúhonost - základní znalosti práce ne PC Nabízíme: - práce v stabilní a stále se rozvíjející firmě s dlouholetou tradicí - odpovídající platové ohodnocení - práce na zajímavých akcí - velká pardubická, aviatická pouť, koncerty, rauty - firemní benefity Místo vhodné i pro absolventy. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.
Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

A.C.in s.r.o.
Dagmar Prudičová Bc. Míchal Smitka,
Pernerova
E-mail: ac.alfredocatering@gmail.com
Telefon: +420 737 443 986

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.