Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28615 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Eurec-prace.cz – aktuálně 28615 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
KOVAZ s.r.o.
 
místo
Pardubický kraj - Pardubice - Pardubice
 
mzda
18 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Nádražní 386, Pardubice. Pracovní doba: od 7:00 - 15:30 hod. Místo je vhodné i pro absolventy Pracovní náplň: administrativní podpora vedoucího výroby - fakturace, objednávky, nabídky, komunikace se zákazníky a dodavateli, práce se skladovým hospodářstvím (pravidelné inventury + administrativa s tímto spojená), práce v informačním systému koncernu VW - kompletní správa agendy včetně zpracování objednávek, dodacích listů, přepravy, komunikace v anglickém jazyce Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - pokročilou znalost anglického jazyka (min. úroveň C1), - pokročilá znalost MS Office (Word a Excel) - předchozí praxe v administrativě min. 1 rok - časovou flexibilitu, pečlivost, systematičnost, samostatnost, organizační schopnosti, komunikativní a reprezentativní vystupování - znalost práce v účetním systému POHODA výhodou Nabízíme: - pracoviště v Pardubicích, zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti, přátelské prostředí - zajímavá a pestrá práce, kompletní zaškolení a profesní růst Poznámka: V případě Vašeho zájmu o danou pozici nám zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Kontakt

KOVAZ s.r.o.
Michal Demčák
Nádražní
E-mail: demcak@kovaz.cz
Telefon: +420 777 330 680

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.