Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Autocentrum BARTH a.s.
 
místo
Pardubický kraj - Pardubice - Pardubice
 
mzda
25 000 - 45 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Máte širokou produktovou znalost automobilů? Rádi komunikujete s lidmi? Chcete prodávat a vykupovat ojeté vozy? Hledáte pracovní poměr na dobu neurčitou? Tak pojďte pracovat k BARTHu. Náplň práce : " Prodej a výkup ojetých vozů " Administrativní práce - nabídky financování, fakturace " Péče o vozy v prodeji Požadavky : " Zkušenosti v prodeji ojetých vozidel min. 2 roky " Prodejní dovednosti, příjemné vystupování " Velmi dobrá produktová znalost automobilů " Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost, aktivní přístup " ŘP skupiny B Nabízíme : " atraktivní a zajímavou práci v čistém, novém a nejmodernějším prostředí v dynamicky se rozvíjející společnosti " nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení v závislosti na prodejních výsledcích " zázemí silné a stabilní společnosti " možnost vzdělávání a profesního růstu " pracovní poměr na dobu neurčitou " přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě Zaměstnanecké výhody: " firemní výhody a benefity (vlastní jídelna - příspěvek na stravu, sportovní aktivity zdarma) " firemní akce, vstupenky na hokej, dostihy, koncerty a další kulturní a společenské akce První kontakt e-mailem.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Autocentrum BARTH a.s.
Personální oddělení
Hůrka
E-mail: job@autocentrum.cz
Telefon: +420 464 645 128

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.