Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28615 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Eurec-prace.cz – aktuálně 28615 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
VŠE PRO TISK s.r.o.
 
místo
Jihočeský kraj - Písek - Písek
 
mzda
16 400 - 30 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Z důvodu rozšiřování servisního týmu hledáme servisního technika pro tiskárny a kopírovací zařízení. Vaším hlavním úkolem bude servis a instalace tiskových zařízení, vyřizování reklamací, lehká administrativa spojená s vyřizováním záručních i pozáručních oprav. Školení zajištěno. Pracovní místo je vhodné i pro OZP. Co Vám nabízíme? - Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti - Odpovídající platové ohodnocení + finanční bonusy - Práci na hlavní pracovní poměr - Možnost profesního a platového růstu - Možnost okamžitého nástupu Co od Vás požadujeme? - Osvědčení dle Vyhlášky 50/1978 Sb. - Manuální zručnost - Vztah k technice - Zodpovědnost a pečlivost - Dobrou znalost PC – HW a znalost OS Windows - Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič - Základní znalost AJ pro porozumění tech. textům - Aktivní přístup k zákazníkovi Náplň práce - Provádění záručních i pozáručních oprav, testování - Instalace tiskových zařízení - Evidence skladu náhradních dílů - Administrativní práce (vyřizování objednávek, komunikace se zákazníkem) Pracovní doba: 1 směna 8:00-16:30 hod. Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, zašlete nám na emailovou adresu volnamista@vseprotisk.cz Váš strukturovaný životopis.
Jednosměnný provoz

Kontakt

VŠE PRO TISK s.r.o.
Eva Římanová
Čechova
E-mail: volnamista@vseprotisk.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.