Technici elektronici - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Technici elektronici

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Západočeská univerzita v Plzni
 
místo
Plzeňský kraj - Plzeň-město - Plzeň
 
mzda
20 000 - 23 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.12.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Západočeská univerzita v Plzni Provoz a služby Ostraha a zabezpečení objektů hledá zaměstnance na pozici Technik systému MaR Náplň práce : o Provoz , údržba a servis systému MaR o Diagnostika a opravy závad na zařízení MaR malého a nízkého napětí o Spolupráce s firmou zajišťující komplexní servis MaR o Spolupráce s operátory energetického dispečinku ZČU o Spolupráce na projektové přípravě systému MaR a dohled při realizaci projektů Požadavky : o Minimálně vyučen v oboru elektro o Základní znalost funkce systému topení, chlazení a větrání o Odborná způsobilost dle vyhl. 50/78 sb.,min§6 o Odpovědnost, samostatnost Nabízíme : o Práce v přátelském kolektivu o Dovolená 30 dnů o Dotované stravování v menze nebo stravenky Úvazek : 1,0 Plat . Dle mzdového předpisu ZČU Nástup : 1.12.2017 Kontaktní osoba : vedoucí PS-OB p. Dušan Pasiar Univerzitní 22, Plzeň čt.725 836 281, e-mail : pasiar@ps.zcu.cz
Jednosměnný provoz

Kontakt

Západočeská univerzita v Plzni
Dušan Pasiar
Univerzitní
E-mail: pasiar@ps.zcu.cz
Telefon: +420 725 836 281

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.