Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
VYSSPA Sports Technology s.r.o.
 
místo
Plzeňský kraj - Plzeň-město - Plzeň
 
mzda
od 150 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

Úklid kanceláří, kuchyň, toalety, servrovna v rozsahu přibližně 2 hodin denně. - 1x denně luxování koberců - 1x denně omytí všech podlah nepokrytých koberci - 1x denně posbírání nádobí, umytí a uklizení - 1x denně zarovnání židlí - 1x denně zalévání květin - 2x týdně dezinfekce WC - 2x týdně luxování sedaček, omytí židlí - 2x týdně vysypání odpadkových košů dle druhu odpadu (vysypání košů, netřeba měnit pytle) - 2x týdně utírání prachu, ohmatů a nečistot ze stolů, el. spotřebičů (pouze povrchy, nikdy vnitřky-viz. kopírka), skříní, okolí klik, parapetů atd. - 2x týdně úklid WC, doplnění toaletních potřeb (až bude zbudováno) - 1x měsíčně utírání prachu z hůře dostupných míst - 1x měsíčně mytí obkladů dveří, nábytku - 1x měsíčně vymetání pavučin - 1x měsíčně mytí lednic, topení, vypínačů a zásuvek - 1x měsíčně čištění odpadkových košů - 1x měsíčně leštění nábytku - 1x měsíčně vytřít podlahu v servrovně (velmi opatrně) Hodinová sazba 150,-, dle kvality odvedené práce možné navýšení. Důraz kladen na kvalitu odvedené práce
Pružná pracovní doba

Kontakt

VYSSPA Sports Technology s.r.o.
Michaela Matějíčková
Skladová
E-mail: michaela.matejickova@vysspa.cz
Telefon: +420 725 809 042

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.