Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Západočeská univerzita v Plzni
 
místo
Plzeňský kraj - Plzeň-město - Plzeň
 
mzda
25 000 - 30 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.1.2018
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Západočeská univerzita v Plzni Provoz a služby přijme zaměstnance na pozici Vedoucí oddělení údržby Pracovní náplň: Řídí a zodpovídá za práci oddělení údržby - zejména : - Řídí činnost oddělení a zodpovídá za jeho výsledky a optimální využití - Zodpovídá za BOZP, PO a užívání OOP na svěřených pracovištích - Zajišťuje ND a materiál pro práci jednotlivých pracovišť - Koordinuje a kontroluje práci podřízených pracovníků - Zajišťuje havarijní pohotovost - Podílí se na sestavení plánu údržby PS a zajišťuje jeho plnění - Průběžně zajišťuje provozní údržbu objektů, zařízení a bytového fondu - Provádí na vyžádání předběžné kalkulace pro jednotlivá pracoviště ZČU - Provádí vnitrofakturaci za provedenou činnost pro jednotlivá pracoviště ZČU - Zpracovává podklady pro výplatu mezd podřízených pracovníků Požadavky: - SŠ strojního nebo stavebního zaměření nebo vyučen v oboru s praxí - zkušenosti s vedením malého kolektivu pracovníků - uživatelská znalost práce na PC (MS Office) - samostatnost, spolehlivost, flexibilita, dobré komunikační schopnosti Úvazek: 1 Nástup: 1. 1. 2018 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Písemné přihlášky spolu s doklady o vzdělání, kvalifikaci a odborným životopisem zašlete do 30. 11 2017 na Západočeskou univerzitu, personální oddělení, Univerzitní 8, 30614 Plzeň, příp. mail: fajtova@rek.zcu.cz. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů. Odesláním životopisu a dalších dokumentů uchazeč/ka souhlasí se zpracováním a uchováním osobních údajů. Poskytnutí údajů je dobrovolné s tím, že tyto údaje mohou být zpracovány výlučně pro účely zprostředkování zaměstnání a vedení databáze uchazečů o zaměstnání ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Souhlas je dán na dobu maximálně 1 roku a lze jej kdykoli písemně odvolat.
Jednosměnný provoz

Kontakt

Západočeská univerzita v Plzni
Písemné přihlášky
Univerzitní
E-mail: fajtova@rek.zcu.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.