Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29032 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29032 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o.
 
místo
Plzeňský kraj - Plzeň-město - Plzeň
 
mzda
od 15 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední všeobecné
 

Popis práce

V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: v.janska@elko-napoje.cz Práce ve skladovém systému, administrativní příjem a nákup zboží, spolupráce s dodavateli, odběrateli, komunikace napříč všemi odděleními ve firmě, příprava podkladů pro fakturaci… E-maily s životopisy budou vyhodnoceny a vybraní uchazeči budou kontaktováni. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké slevy, jistota pravidelné mzdy, sídlo snadno dostupné MHD
Jednosměnný provoz

Kontakt

ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o.
Veronika Jánská
Libušínská
E-mail: v.janska@elko-napoje.cz
Telefon: +420 378 011 372

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.