Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o.
 
místo
Jihočeský kraj - Prachatice - Prachatice
 
mzda
od 20 900 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

Požadavky : komunikativnost, loajálnost, spolehlivost, , řidičské oprávnění skupiny B. Schopnost práce ve směnném provozu, časovou flexibilitu Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní oblečení, letní a zimní služby,25 dní dovolené Místo výkonu práce: Lipno nad Vltavou - Království lesa. Výhoda bydliště Volarsko nebo okolí Prachatic Upozornění : nejedná se o práci v pohostinství. Kontakt: - schůzku domluvit předem- telefon nebo e-mail - STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o., Hruška Luboš, tel.: 601505151, e-mail: hruska@stezkakorunamistromu.cz
Turnusové služby

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

STEZKA KORUNAMI STROMŮ s.r.o.
Luboš Hruška
E-mail: hruska@stezkakorunamistromu.cz
Telefon: +420 601 505 151

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.