Prodavači v prodejnách - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29362 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Prodavači v prodejnách

Eurec-prace.cz – aktuálně 29362 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený n
 
místo
Praha - Praha
 
mzda
19 000 - 25 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

KONT.: e-mailem - poslat životopis!Hlavní provozovnu máme v Hradci Králové, nutno domluvit termín osobního setkání! Náplň práce: - příjem a vybalení oblečení k prodeji - přímá obsluha a péče o zákazníky -péče o vzhled prodejny a úklid - zodpovědnost za celou prodejnu Požadujeme: - vynikající komunikační dovednosti a příjemné vystupování, - zkušenosti s prodejem,- časovou flexibilitu,- odpovědnost, samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Nabízíme: - stabilitu a zázemí v prosperující společnosti, - pracovní smlouva na dobu neurčitou, - možnost uplatňovat své zkušenosti a nápady,- stravenky,- možnost nákupu oblečení se slevou, - nástup možný ihned
Jednosměnný provoz

Kontakt

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený n
Markéta Štěpánová
Poděbradská
E-mail: office@etcimex.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.