Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Makamaka s.r.o.
 
místo
Praha - Praha
 
mzda
22 000 - 26 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Místo výk. práce: Ve žlíbku 1800/77, Praha 9 - Horní Počernice. Kont.:Předem nutné telefonicky či e-mailem kontaktovat zaměstnavatele. Mária Duchovičová, tel. 724 158 587, e-mail: maria.duchovicova@gmail.com. Provozovna bude v provozu od 1.10.2017. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, trestní bezhúhonnost, fyzická zdatnost, praxe ve skladu vítána, ale není podmínkou. Popis práce: vykládka a nakládka zboží, zajištění přijmu, balení, expedice, spolupráce s obchodním oddělením, komunikace s externí logistikou, běžná skladová agenda. Znalosti: práce s PC, zákl. administrativní dovednosti, výhodou je základní znalost angličtiny.
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Práce s PC

Kontakt

Makamaka s.r.o.
Mária Duchovičová
Ve žlíbku
E-mail: maria.duchovicova@gmail.com
Telefon: +420 724 158 587

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.