Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
 
místo
Praha - Praha
 
mzda
18 400 - 27 040 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

První kontakt emailem vendula.vitkova@pcr.cz Místo výkonu práce: Na Baních č.p. 1304, Zbraslav Náplň práce: o správa rozsáhlých a různorodých majetkových souborů, dodržování právních předpisů a norem v oblasti vodního hospodářství, jednání s orgány státní správy o kontrola a zpracovávání došlých faktur z hlediska správnosti fakturace dle nájemních smluv o zajišťování a vedení agendy, statistiky a evidence ke spotřebě vody, k vodohospodářským zařízením o účast na přejímkách a kolaudacích staveb, vydávání stanovisek v rozsahu svěřené problematiky apod. Další předpoklady: o pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, odpovědnost, o schopnost individuální práce i práce v týmu, o znalost práce na PC, o organizační schopnosti o znalost zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách výhodou, o znalost zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupováním v právních vztazích výhodou, o Zákon č. 254/2001 o vodách a o změně některých zákonů (vodní zákon) výhodou, o aktivní řidič skupiny "B" - výhodou zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění Termín podání přihlášek do: 15.10. 2017
Jednosměnný provoz

Kontakt

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje
Vendula Vítková
Na Baních
E-mail: vendula.vitkova@pcr.cz
Telefon: +420 974 861 768

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.