Zahradníci floristé a květináři - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Zahradníci floristé a květináři

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Květinový svět, s.r.o.
 
místo
Praha - Praha
 
mzda
od 17 400 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

Místo výkonu práce : Praha 1 - Jindřišská 2, Praha 2 - Bělehradská 124, Praha 7 - Milady Horákové - 39 Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 739 529 519 nebo e-mailem - kotouckova.bellesfleurs@gmail.com Kontaktní osoba : paní Martina Kotoučková Upřesňující informace : NÁPLŇ PRÁCE - prodej řezaných květin, vázání květin a příprava aranžmi, vedení pokladny, příjem zakázek, péče o květiny a obchod OČEKÁVÁME - vzdělání v oboru, ideálně zakončené maturitní zkouškou, příjemné, profesionální vystupování, praxi v moderní floristice, ochotu pracovat v rámci směnného provozu. NABÍZÍME - mzdu i s prémiemi až 22.000 Kč, procento z vazby a z prodeje na pokladně, odměny za odvedenou práci po zkušební době po třech měsících - stravenky, školení vazby, školení prodejních technik, firemní oblečení, příspěvek na obuv, vzdělávací kurzy.
Dvousměnný provoz

Kontakt

Květinový svět, s.r.o.
Martina Kotoučková
Jindřišská
E-mail: kotouckova.bellesfleurs@gmail.com
Telefon: +420 739 529 519

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.