Figuranti, dělníci výkopových prací a dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Figuranti, dělníci výkopových prací a dělníci v oblasti výstavby inženýrských děl

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
INKA - dopravní značení Hradec Králové s.r.o.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Předměřice nad Labem
 
mzda
90 000 - 120 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

SILNIČNÍ DĚLNÍK/-ICE, ŘIDIČ/-KA SK.B - PP na dobu neurčitou, nástup ihned - Náplň práce: provádění přechodného a trvalého dopravního značení (svislé a vodorovné) na komunikacích, pohyb při práci na komunikaci v silničním provozu, práce s barvami, údržba a příprava na dílně - Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, ŘP sk.C a znalost problematiky dopravního značení výhodou - Nabízíme: stravenky - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. - V případě zájmu kontaktujte: Wittichová, tel.: 495 581 318 (volat 8:00 - 15:00 hod.), e-mail: info@inkadz.cz
Jednosměnný provoz

Kontakt

INKA - dopravní značení Hradec Králové s.r.o.
Wittichová
Obránců míru
E-mail: info@inkadz.cz
Telefon: +420 495 581 318

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.