Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
SUPPORT GROUP, s.r.o.
 
místo
Olomoucký kraj - Přerov - Přerov
 
mzda
od 17 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

Nástup možný IHNED. Absolventi vítáni. Náplň práce: Pájení mikropájkou - flexy, USB konektory, tlačítka, SMD součástky aj.; Používání horkého vzduchu - odlepování zadních krytů, krycích skel, prohřátí BGA součástek a SMD čipů; Samostatné vyhledání závady a nalezení řešení; Komunikace se zákazníky. Požadavky: Znalost problematiky telefonů, tabletů, autorádií a jiné černé a drobné bílé elektro techniky a měření multimetrem; Mechanická a technická zručnost; Vyhláška 50/78 Sb. §5; Nabízíme: služební notebook a telefon i pro soukromé účely; osobní ohodnocení; po zaškolení (3 měsíce) navýšení mzdy. Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu na email: smitalova@supportgroup.cz; - telefonicky na čísle 774 408 761 - paní Monika Smítalová - osobně ve ST, ČT a PÁ od 9,00 do 15,00 hod. na adrese SUPPORT GROUP, s.r.o., Dluhonská 1391/41, Přerov
Jednosměnný provoz

Kontakt

SUPPORT GROUP, s.r.o.
Monika Smítalová
Dluhonská
E-mail: smitalova@supportgroup.cz
Telefon: +420 774 408 761

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.