Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV





Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222
 
místo
Středočeský kraj - Rakovník - Rakovník
 
mzda
od 22 620 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
vysokoškolské
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Rakovník Určeno pro zájemce splňující podmínky zákona č. 563/2004 Sb., o pedagog. pracovnících v platném znění. Předpokládaný úvazek 1,0 - lze dohodnout i zkrácený úvazek. Nabídky včetně životopisu a kopie dokladu o dosaženém vzdělání zasílejte e-mailem na: rs@moarako.cz, případně osobně či na adresu školy. Zaměstnanecké výhody: možnost bytu 3+1, příspěvek na stravování, služební tablet či notebook, příspěvky z FKSP na kulturní, sportovní a relaxační aktivity. Kontakt: Ing. Veronika Benešová - ředitelka školy 313521071, e-mail: bv@moarako.cz, nebo osobně v pracovní dny 8:00-16:00 hodin.
Jednosměnný provoz

Kontakt

Masarykova obchodní akademie, Rakovník, Pražská 1222
Veronika Benešová
Pražská
E-mail: bv@moarako.cz
Telefon: +420 313 521 071

Odpovědět bez přihlášení



Přiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.