Technici elektronici - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Technici elektronici

Eurec-prace.cz – aktuálně 27794 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Solartec MED s.r.o.
 
místo
Zlínský kraj - Vsetín - Rožnov pod Radhoštěm
 
mzda
22 000 - 29 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

SERVISNÍ TECHNICI FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁTEN A FVS* Charakteristika pracovní pozice: - Samostatná práce při servisu zařízení fotovoltaických elektráren - vysoká odpovědnost a nároky na analyticko-technické myšlení a řemeslnou zručnost - spolupráce zejména s vedoucím úseku, spolupracovníky úseku a s technickou podporou - komunikace s dispečinkem a lokální obsluhou FVE/FVS, případně se zákazníkem Požadavky: - vzdělání technického směru, obor elektro (výhodou praxe v oboru 3 roky) - základní řemeslná zručnost v oboru elektro - schopnost čtení technických výkresů elektro a porozumění funkce zařízení z technických výkresů a technické dokumentace - základní znalosti v oblasti provozu datových sítí a datových komunikačních zařízení - znalost práce na počítači s programy sady MS Office (výhodou schopnost práce s aplikačními programy pro datovou komunikaci a programové řízení) - platné osvědčení o zkoušce z vyhlášky č. 50/1978 Sb. minimálně §5 v oblasti NN s předpoklady pro rozšíření na §6 a na oblast VN - pečlivost, svědomitost, pracovitost, odolnost vůči stresu, schopnost samovzdělávání - loajalita vůči zaměstnavateli, zodpovědnost, systematičnost - aktivní řidič osobního motorového vozidla, řidičský průkaz skupiny B Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí ve fotovoltaice (od 1993) - standardní cestovní náhrady v CZ i v zahraničí - firemní benefity (stravenky) - možnost cestovat v rámci Evropy - přátelský kolektiv a moderní vybavení - mobilní telefon, notebook První kontakt: Životopisy zasílejte na roman.kolacek@solartec.eu
Pružná pracovní doba

Kontakt

Solartec MED s.r.o.
Roman Koláček
Televizní
E-mail: roman.kolacek@solartec.eu
Telefon: +420 575 750 071

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.