Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Hilding Anders Česká republika a.s.
 
místo
Liberecký kraj - Semily - Roztoky u Jilemnice
 
mzda
od 18 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

Máte zkušenost z výrobní společnosti, baví Vás vést výrobní tým? Pak jste náš člověk! Na co se můžete těšit? "stabilní zázemí mezinárodní společnosti "příjemné a přátelské pracovní prostředí "motivační platové ohodnocení "po zapracování smlouva na dobu neurčitou "možnost závodního stravování Co Vás čeká? "plánování, kontrola a řízení plnění úkolů dle termínů "odpovědnost za technologické postupy podle plánu výroby "zadávání úkolů, hodnocení a kontrola podřízených zaměstnanců "odpovědnost za kvalitu výroby a 5S "dvousměnný provoz Co byste měl/a splňovat? "ŠS vzdělání "zkušenosti s výrobními procesy a vedením zaměstnanců "schopnost organizovat a vést zaměstnance "Práce na PC (MS Office -zejména Excel) "Řidičský průkaz skupiny B Nástup ihned. Bližší informace Vám poskytne Jiří Zeman tel.: +420 733 146 090 Strukturovaný životopis zasílejte na email: dagmar.penickova@hildinganders.com www.hildinganders.cz
Dvousměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Hilding Anders Česká republika a.s.
Jiří Zeman
E-mail: dagmar.penickova@hildinganders.com
Telefon: +420 733 146 090

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.