Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Eurec-prace.cz – aktuálně 29507 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Hanácká aktivní společnost, z.s.
 
místo
Olomoucký kraj - Olomouc - Senice na Hané
 
mzda
od 4 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Pracoviště: Dětská skupina Aktiváčci, Nádražní č.p. 350, Senice na Hané. Vhodné i pro OZZ. Práce na DPP max. 15h týdně. Náplní práce je péče o cca dvouleté děti v dětské skupině. Organizace programu pro děti dle vypracovaného Plánu výchovy a péče, zajištění potřeb dětí v oblasti odpočinku, hygieny a stravování. (Náplň práce z velké části odpovídá náplni práce učitele v mateřské škole.) Požadujeme vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra nebo učitel mateřské školy nebo učitel prvního stupně základní školy nebo profesní kvalifikaci chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky. Dále plnou svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce s dětmi a potravinářský průkaz. Nabízíme kreativní práci s dětmi v odpoledních hodinách, příjemný a přátelský kolektiv a rodinné prostředí. Pozice je vhodná i pro aktivní důchodce nebo maminky na mateřské - možnost brát s sebou své děti. Pracovní doba: 13:30 - 16:30 hod. Své životopisy posílejte prosím na e-mail aktivaci@aktivsenice.cz
Jednosměnný provoz

Kontakt

Hanácká aktivní společnost, z.s.
Jitka Weigelová
Nádražní
E-mail: aktivacci@aktivsenice.cz
Telefon: +420 739 715 274

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.