Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.
 
místo
Vysočina - Jihlava - Střítež
 
mzda
45 000 - 60 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

Obchodník / Sales Executive - Junior (LemTech) Start-up Máte zkušenosti se prodejem a orientujete se v oblasti kovovýroby - lisování? Máte velmi dobrou znalost anglického jazyka a dobrou znalost německého jazyka a chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilový a elektronický průmysl? Náplň práce: Plnění veškerých úkolů nezbytných pro fungování a zabezpečení prodeje produktů společnosti s následujícími činnostmi: - Samostatné a aktivní zabezpečení prodejního procesu - Servis a rozvoj stávajících a nových zákazníků - Komunikace se zákazníky z regionu celé Evropy - Poskytování informací zákazníkovi o možnostech konkurenčního řešení založené na našich technických schopnostech - Zodpovědnost za výkresy a technické specifikace od zákazníka - Zahájení CES pro stanovení nákladů a přezkoumání prodejní ceny s předáním nabídky nadřízenému - Zavedení systému prodeje, příprava a dodržování rozpočtu - Vyhledávání zákazníků, vyjednávání o cenách a dalších podmínkách - Reporting vedení společnosti - Podpora při řešení problémů. Profil ideálního kandidáta: - Praxe v prodeji - ideálně v oblasti prodeje lisovaných kovových dílů v Automotive - VŠ ve strojírenském oboru materiálového inženýrství, technický přehled - vynikající vyjednávací dovednosti, komunikační a prezentační dovednosti - znalosti lokálního trhu, zákonů a smluv - zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, inovativní a aktivní přístup, systémové a analytické myšlení, základy týmové práce, odolnost vůči stresu - zájem se učit novým věcem Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis v ČJ a AJ na email personal@lemtech.cz
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Kontakt

Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.
Petr Slovák
E-mail: personal@lemtech.cz
Telefon: +420 567 575 600

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.