Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28615 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Eurec-prace.cz – aktuálně 28615 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Úřad práce České republiky
 
místo
Olomoucký kraj - Šumperk - Šumperk
 
mzda
15 780 - 23 730 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa poradce pro volbu povolání. Pracoviště: Kontaktní pracoviště v Šumperku, Krajské pobočky ÚP ČR v Olomouci Hlavní náplň činnosti: - poradenství pro volbu povolání pro žáky a studenty škol, jejich rodiče a veřejnost - poradenství ke změně povolání a poradenství při hledání zaměstnání pro uchazeče o zaměstnání, zájemce o zaměstnání a veřejnost Kvalifikační a další požadavky: - ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou - dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel) - předchozí zkušenost s problematikou poradenství a dalšího vzdělávání výhodou - práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, - svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost - samostatnost, pečlivost a důslednost Pracovní podmínky: - platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy - pružná pracovní doba - plný úvazek - předpokládaný nástup - listopad 2017 - pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu pracovní neschopnosti V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 16.10.2017 včetně na e-mailovou adresu: lucie.ospalkova@su.mpsv.cz. Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo neodpovídat na došlé životopisy, kontaktováni budou pouze kandidáti, kteří se zúčastní osobního pohovoru.
Pružná pracovní doba

Požadavky na uchazeče

Práce s PC - internet a elektronická pošta

Kontakt

Úřad práce České republiky
Lucie Ospálková
M. R. Štefánika
E-mail: lucie.ospalkova@su.mpsv.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.