Sekretáři (všeobecní) - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Sekretáři (všeobecní)

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.
 
místo
Jihočeský kraj - Tábor - Tábor
 
mzda
15 000 - 20 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení s maturitou
 

Popis práce

Již přes 25 let vyrábíme kvalitní plastová a hliníková okna. Hlavně jsme ale fajn parta s týmovým duchem, která se těší, o koho dalšího se rozroste. Na naší obchodní kancelář do Tábora proto hledáme novou posilu na pozici: ASISTENT-KA OBCH. REFERENTA /LZE I ZPÚ/ Náplň práce: podpora obchodního referenta plnění operativních úkolů v rámci obchodního oddělení příprava obchodních nabídek a uzavíraní obchodních příležitostí spolupráce s ostatními odděleními společnosti Požadujeme: SŠ vzdělání (stavebního nebo strojního směru výhodou) znalost práce na PC (MS Office) organizační schopnosti, spolehlivost a samostatnost Nabízíme: školení v oblasti obchodních a produktových znalostí zaměstnanecká telefonní síť - výhodné volání zdravotní volno "sick days" zázemí obchodní kanceláře v Táboře možnost plného nebo zkrácené pracovního úvazku Zaslané materiály považujeme za diskrétní. V případě zájmu očekáváme Vaší písemnou nabídku doplněnou strukturovaným životopisem na emailové adrese: gasparik@dafe.cz .
Jednosměnný provoz

Kontakt

DAFE - PLAST Jihlava, s.r.o.
Jakub Gašparík
Budějovická
E-mail: gaspark@dafe.cz
Telefon: +420 777 787 008

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.