Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
ELLA-CS, s.r.o.
 
místo
Královéhradecký kraj - Hradec Králové - Třebechovice pod Orebem
 
mzda
14 000 - 18 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

PRACOVNÍK/-ICE PRO RUČNÍ MONTÁŽNÍ VÝROBU - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Náplň práce: ruční montážní práce v čisté výrobě zdravotnických prostředků, Požadujeme: SŠ/ÚSO zaměření nerozhoduje, nadprůměrnou manuální zručnost, dobrý zrak, technické myšlení, pečlivost, trpělivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci. - Nabízíme: 3 dny zdravotního volna; 5 volných dní s náhradou mzdy, stravenky a 1x týdně, možnost výběru zdravé stravy v rámci obědů; když se daří firmě, daří se i jejím lidem - pololetní a roční odměny; pravidelný čtvrtletní relaxační příspěvek (700 Kč); možnost přímého osobního vlivu na utváření firemních procesů a realizaci vlastních nápadů; s tím souvisí i možnosti dalšího vzdělávání; zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na inovacích staví svou budoucnost; otevřené dveře a bezprostřední kontakt s managementem společnosti; fajn kolektiv a společné akce (volejbalový tým, bowling, vánoční večírky); záleží nám na zdraví našich lidí, proto máme již několik let k dispozici: pravidelně obhajovaný program "Bezpečný podnik" a "Zdraví podporující podnik'' - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu katerina.smolikova@ellacs.eu nebo telefonicky na tel. č. 495 279 147
Dvousměnný provoz

Kontakt

ELLA-CS, s.r.o.
Kateřina Smolíková
Šárovcova
E-mail: katerina.smolikova@ellacs.eu
Telefon: +420 495 279 147

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.