Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29362 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.

Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Silnice LK a.s.

místo
Liberecký kraj - Semily - Turnov

mzda
15 000 - 24 000 CZK / měsíc (hrubého)

nástupní datum
ihned

min. vzdělání
základní

Popis práce

Náplň práce: "Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba "Údržba silniční sítě včetně jejich součástí a příslušenství "Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy "Provádění pomocných prací při realizaci stavebních zakázek "Provádění zimní údržby silniční sítě vč. práce na speciální technice "Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku "Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO "Provádění výkonů BESIP vč. služby domácích pohotovostí Požadujeme: "ZŠ/SOU "Praxe v řízení nákladního automobilu min. 1 rok výhodou "ŘP. sk. C podmínkou "Profesní průkaz podmínkou "Časová flexibilita "Samostatnost, spolehlivost "Ochota dále se profesně rozvíjet Nabízíme: "Práce na 1 směnu v letním období "Práce na směny v zimním období "Zajímavé platové ohodnocení dle praxe "5 týdnů dovolené "Paušální stravné 1 310,- Kč/měsíc "Možnost dalšího profesního vzdělávání "Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti "Služební telefon "Příspěvky na penzijní připojištění "Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli "Flexi Pass "Sociální fond
Jednosměnný provoz

Požadavky na uchazeče

Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Kontakt

Dufková
Průmyslová
E-mail: martina.dufkova@silnicelk.cz
Telefon: +420 602 129 843

Přiložit soubory (max. velikost 2 MB)

  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.