Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Městské centrum kultury a vzdělávání
 
místo
Jihočeský kraj - České Budějovice - Týn nad Vltavou
 
mzda
od 15 230 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.1.2018
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Požadavky na uchazeče SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, nejméně 2 roky praxe v oblasti ekonomické agendy příspěvkových organizací a znalost souvisejících právních předpisů, praxe v oblasti personalistiky a znalost souvisejících právních předpisů výhodou, rozhodnost a samostatnost, operativnost a flexibilita, pečlivost, komunikační a organizační dovednosti, uživatelská znalost PC, trestní bezúhonnost Náplň práce správce rozpočtu/personalista příspěvkové organizace činné v oblasti kultury. Rozpočtování, účtování, fakturace, vedení a účtování pokladny, mzdy, čtvrtletní výkazy, daňové přiznání Náležitosti přihlášky do VŘ: strukturovaný životopis s vlastnoručním podpisem, údaji o dosavadních zaměstnáních, vzdělání, odborných znalostech a dovednostech, motivační dopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce od data podání, souhlas s evidencí osobních údajů pro účely VŘ, Přihlášku do VŘ dodají uchazeči písemně v zalepené a označené obálce na adresu Tyršova 424, Týn nad Vltavou 375 01 do 15. listopadu 2017 (včetně, rozhodující je datum odeslání na poštovním razítku nebo datum osobního předání na podatelně MCKV na adrese Tyršova 424, Týn nad Vltavou 375 01). Obálka bude označena: VŘ správce rozpočtu - neotvírat. Zaměstnanecké výhody: sick days, home office, stravenky
Pružná pracovní doba

Kontakt

Městské centrum kultury a vzdělávání
Jan Ivanega
Tyršova
E-mail: jan.ivanega@kultura.tnv.cz
Telefon: +420 778 712 303

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.