Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29250 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Eurec-prace.cz – aktuálně 29250 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
EUROTEC, k.s.
 
místo
Zlínský kraj - Uherské Hradiště - Uherský Ostroh
 
mzda
14 000 - 18 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
základní
 

Popis práce

Prac. poměr na 1/2 roku s možností prodloužení, navážení vyskladněného materálu do výroby, dle výrob. zakázek, expedice polotovarů a hotových výrobků z výrob. středisek do skladu, balení a kompletace hotových zakázek ke konečnému odběru, spolupráce při naskladnění a vyskladnění výr. zakázek, man. zručnost, pečlivost, samostatnost, odpovědnost, závodní stravování.
Dvousměnný provoz

Kontakt

EUROTEC, k.s.
Markéta Tranová
Na Zámecké
E-mail: personalni@eurotec-ks.cz
Telefon: +420 572 420 713

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.