Podnikoví právníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Podnikoví právníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Statutární město Ústí nad Labem
 
místo
Ústecký kraj - Ústí nad Labem - Ústí nad Labem
 
mzda
18 150 - 27 210 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
vysokoškolské
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Magistrát města Ústí nad Labem, Velká Hradební 2336/8, Ústí nad Labem, 401 00. Požadujeme: VŠ - právnickou fakultu, výbornou znalost českého jazyka. Náplň práce: - komplexní právní poradenství a konzultace v oblasti občanského, obchodního, pracovního, správního práva, práva veřejných zakázek - příprava a revize smluvní dokumentace - účast na správních a soudních řízeních včetně aktivního vedení soudních sporů - příprava a revize vnitřních právních předpisů - vymáhání pohledávek Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, ošatné, osobní příplatek (po zkušební době), možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, možnost služebního bytu, pravidelné odměňování. Uvedená doba určitá je pouze orientační, jedná se o dobu určitou po dobu mateřské dovolené původní zaměstnankyně. Další potřebné informace najdete na této webové adrese: http://www.usti-nad-labem.cz/cz/uredni-portal/sprava-mesta/uredni-deska/vyberova-rizeni-personalni.html
Jednosměnný provoz

Kontakt

Statutární město Ústí nad Labem
Dana Koutská
Velká Hradební
E-mail: dana.koutska@mag-ul.cz
Telefon: +420 475 271 449

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.