Technici dispečeři v elektrotechnice a energetice - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Technici dispečeři v elektrotechnice a energetice

Eurec-prace.cz – aktuálně 28690 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
 
místo
Ústecký kraj - Ústí nad Labem - Ústí nad Labem
 
mzda
26 000 - 30 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
1.11.2017
 
min. vzdělání
vysokoškolské
 

Popis práce

Místo výkonu práce: Revoluční č.p. 1930/86, Ústí nad Labem. Popis pracovní pozice: Vytváří ceníky pro prodejní manažery, navrhuje optimalizaci marží Analyzuje činnost konkurence společnosti (včetně webu) Provádí analýzu trhu, sleduje a vyhodnocuje trendy Spolupracuje na tvorbě prognóz prodeje Požadujeme: VŠ vzdělání preferováno Analytické myšlení, zájem o prodej a business obecně Znalost práce v Excelu (datové zdroje a kontingenční tabulky) Český a anglický jazyk - komunikativní úroveň Nabízíme: Samostatnou práci ve společnosti s dlouholetou tradicí Možnost osobního a odborného růstu Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr Pracovní doba 37,5h týdně 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní připojištění po roce pracovního poměru Věrnostní bonus pro zaměstnance Dostupnost pracoviště - v centru města Ústí nad Labem, blízkost nádraží, MHD 5 týdnů dovolené závodní stravování dostupnost pracoviště v centru města UL příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru Kontaktní osoba: Bc. Jana Hlávková, personální oddělení telefon: 477 163 107, e-mail: hlavkova@spolchemie.cz
Pružná pracovní doba

Kontakt

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Jana Hlávková
Revoluční
E-mail: hlavkova@spolchemie.cz
Telefon: +420 477 163 107

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.