Prodavači potravinářského zboží - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Prodavači potravinářského zboží

Eurec-prace.cz – aktuálně 29724 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Bohumil Mroček
 
místo
Zlínský kraj - Vsetín - Valašské Meziříčí
 
mzda
od 14 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

PRODAVAČ/KA A OBSLUHA Patisserie VITALITKA (cukrárna) Nástup možný ihned. Požadujeme: práce na PC. Výhodou - ŘP sk. B. Dvousměnný provoz - střídání ranní a odpolední směny, prac. doba Po-Pá od 6:30- 18:00 hod. Prac.úvazek 6 hod./denně Nabízíme: obědy zdarma, nákup zdravé výživy v naší prodejně za zvýhodněné ceny. První kontakt: telefonicky na čísle 773 525 722, e-mailem: vitalita.vm@seznam.cz
Dvousměnný provoz

Kontakt

Bohumil Mroček
Ludmila Burianová
Svěrákova
E-mail: vitalita.vm@seznam.cz
Telefon: +420 773 525 722

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.