Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Charita Valašské Meziříčí
 
místo
Zlínský kraj - Vsetín - Valašské Meziříčí
 
mzda
20 170 - 21 830 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
bakalářské
 

Popis práce

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍCI PRO CENTRUM OSOBNÍ ASISTENCE Zaměstnavtel požaduje: VŠ nebo VOŠ nejlépe v oboru sociální práce, sociální pedagogiky (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle §110 zákona 108/2006 Sb.), respekt ke křesťanským hodnotám, úcta k životu, sociální cítění, samostatnost i schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, zodpovědnost, odolnost vůči psychické zátěži, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B - aktivní řidič, výhodou praxe v sociálních službách Náplň práce: poskytování základního sociálního poradenství, jednání se zájemci o službu, sociální šetření, individuální plánování služby (tvorba a aktualizace individuálních plánů klienta), jednání s klienty a jejich rodinnými příslušníky, vedení dokumentace, práce podle Standardů kvality, jejich tvorba a aktualizace, přímá práce sklienty - základní činnosti osobní asistence v terénu (podle vyhlášky č. 505/2006 Sb.) Zaměstnavatel nabízí: zajímavou, pestrou a smyslplnou práci na celý úvazek (0,6 sociální pracovník/ 0,4 osobní asistent) velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, 1 týden dovolené navíc, služební telefon, možnost vzdělávání, supervizi a osobní růst. Mzdové zařazení - základní nástupní mzda ve výši 20 170,- až 21 830,-Kč, konkrétní výše je pak stanovena dle uznatelné praxe a vzdělání. Po zapracování bude mzda navýšena o osobní příplatek. Předpokládaný termín nástupu: říjen 2017 dle domluvy, pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, možnost prodloužení. Místo výkonu práce je ORP Valašské Meziří a ORP Rožnov pod Radhoštěm. První kontakt: strukturovaný životopis, motivační dopis k pracovnímu místu a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mail: martina.machova@valmez.charita.cz případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí nejpozději do 27.10.2017 Bližší informace Vám podá Ing. Martina Machová, e-mail: martina.machova@valmez.charita.cz, tel. od 8:00 - 14:30 hod. na čísle 734 369 326 nebo osobně Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 8:00-14:30 hod. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Charita Valašské Meziříčí
Martina Machová
Kpt. Zavadila
E-mail: martina.machova@valmez.charita.cz
Telefon: +420 734 369 326

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.