Všeobecní administrativní pracovníci - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Všeobecní administrativní pracovníci

Eurec-prace.cz – aktuálně 29364 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
Elekt Labs s.r.o.
 
místo
Olomoucký kraj - Olomouc - Velký Týnec
 
mzda
8 500 - 14 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
střední odborné
 

Popis práce

Pracoviště: Na návsi č.p. 117, Velký Týnec. Hledáme do našeho kolektivu kolegu/yni na pozici Asistent/ka kanceláře. Náplň práce: - Starost o chod kanceláře - Vyřízení pošty - Nákupy materiálu - Organizace firemních akcí - Organizace služebních cest Požadujeme: - Znalost práce s PC - Excel, Word (minimálně základní) - Organizační schopnosti - Komunikativnost, spolehlivost - Příjemné vystupování - Schopnost samostatného rozhodování - ŘP sk. B, aktivní řidič Výhodou: - Znalost anglického jazyka - Zkušenosti s HR - Zkušenosti s marketingem Nabízíme: - Práci na zkrácený úvazek (minimálně 20 hod. týdně) - Flexibilní pracovní dobu - Výše mzdy je závislá na schopnostech a výši úvazku - od 8.500 Kč při polovičním úvazku - Přátelskou atmosféru - Firemní benefity - stravenky, mobilní telefon s daty Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Pružná pracovní doba

Kontakt

Elekt Labs s.r.o.
Michaela Skopalíková
Na návsi
E-mail: skopalikovam@elektlabs.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.