Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - Eurec-prace.cz

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


Vložte životopis
... a jste vidět!
DatabázeCV

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Eurec-prace.cz – aktuálně 26559 volných pracovních míst. Nabídka práce a brigád. Hledám práci a zaměstnání na internetu.


předchozí nabídkazobrazit seznam nabídeknásledující nabídka
zaměstnavatel
VOLANSKI Group s.r.o.
 
místo
Vysočina - Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou
 
mzda
16 000 - 20 000 CZK / měsíc (hrubého)
 
nástupní datum
ihned
 
min. vzdělání
odborné vyučení bez maturity
 

Popis práce

- zkušenost s prodejem pánské i dámské konfekce podmínkou !!! Prodej klasické i volnočasové konfekce, včetně schopnosti poradit zákazníkovi v současných trendech, barevných kombinacích apod. - Práce se zbožím na prodejně, aranžmá výloh apod. - Komunikace se zákazníke Fixní mzda plus bonusy z prodeje, průběžné školení, zaměstnanecké slevy První kontakt emailem, uchazečům doporučeným úřadem práce je garantována osobní schůzka do čtrnácti dnů od zaslání žádosti o zaměstnání s CV.
Jednosměnný provoz

Kontakt

VOLANSKI Group s.r.o.
Kateřina Svobodová
nám. Republiky
E-mail: reklama@volansky.cz

Odpovědět bez přihlášeníPřiložit soubory (max. velikost 2 MB)
 


  Souhlasím

Přihlásit se a odpovědět

E-mail
Heslo

Přeji se zaregistrovat a vyplnit CV
Ztratil jsem heslo
tip Zaregistrování a vyplnění našeho CV (možnost ve 4 jaz. verzích) Vám usnadní odpovídání na další zajímavé inzeráty, umožní Vám snadnou úpravu a vystavení na web Vámi vypracovaného CV, máte uloženy všechny Vaše reakce na nabídky, můžeme hledat práci za Vás - automatické zasílání relevantních nových nabídek práce na Váš mail a další výhody.

Souhlasím, aby společnost Dagmar Frenclová, IČO: 60232196 (dále jen společnost), spravovala, zpracovávala, uchovávala a dále zpřístupňovala svým klientům moje osobní údaje za účelem zprostředkování práce pro mou osobu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, ve znění pozdějších předpisů a to po dobu neurčitou, od registrace u společnosti. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.
Dále souhlasím s tím, aby mi společnost Dagmar Frenclová zasílala svá obchodní sdělení týkající se nabízení výrobků a služeb v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění.